Jak obstawiać wyścigi Tour de Pologne?

Wyścig rowerzystów, który z pewnością każdy nas zna to Tour de Pologne. Odbywa się on w sierpniu, a jego trasa obejmuje całą Polskę. Organizowany jest przez Czesława Langa, słynnego polskiego kolarza szosowego i torowego.

Co roku przyciąga coraz większą liczbę rowerzystów, którzy chcą spróbować swoich sił w tej trasie. Dużą popularnością cieszy się także obstawianie zakładów. Gdzie powinniśmy obstawić Tour de Pologne 2020? 

Na początku powinniśmy przede wszystkim poczekać na zaproponowanie przez bukmacherów interesujących nas ofert. Najczęściej osoby wybierają zakłady typu LVBet, Fortuna oraz BETFAN.Jeżeli nie masz pewności co do tego, który bukmacher jest najlepszy i chciałbyś znaleźć opinie na ich temat, bardzo pomocny okaże się ten artykuł, w którym opisane są opinie graczy na temat BETFAN https://sport.betfan.pl/betfan-opinie-legalny-polski-bukmacher-betfan/

W sieci z pewnością również znajdziemy strony, które będą oferować nam obstawianie na to wydarzenie. Powinniśmy pamiętać, że należy zachować ostrożność, ponieważ nie wszystkie strony są warte naszej uwagi.

Dlatego tak ważne jest, aby wybierać zaufane zakłady. Daje nam to możliwość zarobienia dużych pieniędzy, a co najważniejsze zapewnienia sobie dobrej rozrywki. U najlepszych firm bukmacherskich obstawiający może liczyć m.in. na promocje bukmacherskie lub zakład bez ryzyka.

Aby oddać swój głos, musimy znać osoby uczestniczące w wyścigu. Większość stawia na faworytów, co jest błędem, ponieważ oni traktują to jako przygotowanie do ważniejszych rozgrywek. Obstawianie budzi ogromne zainteresowanie, kursy online też. 

Jak stawiać kupony? Każdy wyścig ma swoich liderów, którzy zazwyczaj zwyciężają. Drużyny mają swoich liderów, którzy charakteryzują się dobrą formą, kilkuletnim doświadczeniem oraz zapleczem sponsorskim. Dodatkowo w tej dyscyplinie jest możliwość typowania jednej osoby z pary zawodników, co daje nam 50% szansy na wygraną. Więc biorąc pod uwagę inne obstawiania mamy większe szanse na wygraną. 

Jak skutecznie obstawiać zakłady kolarstwa? Nie powinniśmy ufać internetowym ekspertom, ponieważ często zdarza się, że są one celowo ujawniane, żeby jak najmniej osób oddało głos na danego zawodnika. Musimy sami decydować o tym, na kogo chcemy zagłosować, bo tylko będziemy mieć żal do siebie, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli.

Uczestnicząc w takich zakładach, powinniśmy ustalić nasze pieniężne limity, aby mieć np. w miesiącu kwotę, którą chcemy na to poświęcić. Dużo osób pod wpływem impulsu zwiększa swoje zakłady, mając nadzieję na większą wygraną.

Nie możemy zapominać też o czytaniu informacji o naszych faworytach, ważne, aby być na bieżąco. Wiedzieć, że doznali oni kontuzji czy zmianę trenerów, daje nam to możliwość, zadbania o nasze fundusze i być może uda się uniknąć utraty naszych pieniędzy lub to skłoni nas do postawienia określonej sumy na inną osobę. Nie warto typować osoby, które z radością oglądamy na naszych ekranach.

Ich przegrana boli bardziej, a nie warto kupować kuponów z sympatii do kogoś. Okazją do wygrania większych pieniędzy jest obstawianie jednej rzeczy na jednym kuponie, a nie jak większość z nas obstawiania wiele zdarzeń, co potem prowadzi do utraty całego kuponu.

Gdy dojdzie do przegranej nie powinniśmy od razu iść do zakładu, tylko wskazane jest zrobienie sobie przerwy na kilka dni. Kupony powinniśmy kupować tylko i wyłącznie z przyjemności, a nie z uzależnienia.

Możesz również polubić